تلفن تماس: 22 14 42 35 - 051

پیشرفتی جدید در تولید باتری‌ دوچرخه‌های الکتریکی

پیشرفتی جدید در صنعت تولید باتری‌ دوچرخه‌های الکتریکی “که ارزش انتظار دارد.”

پیشرفتی جدید در صنعت فناوری باتری می‌تواند به زودی صاحبان دوچرخه‌های الکتریکی را با اعتماد و آرامش بیشتری همراه کند، زیرا سه شرکت در حال همکاری برای ارائه محصولی ضد آتش به بازار هستند.

شرکت‌های انرژی
تولیدکننده‌گان نسل جدید باتری‌ دوچرخه‌های الکتریکی

شرکت‌های نانوتک انرژی (Nanotech Energy)، شرکت نوآوری باتری سوتِریا (Soteria Battery Innovation Group) و ولتاپلِکس انرژی (Voltaplex Energy) در حال توسعه سلول‌های جدیدی مبتنی بر گرافن هستند که می‌توانند حتی پس از سوراخ شدن و ضربه کار کنند در حالی که باتری‌های لیتیوم‌یون معمول که در بازار استفاده می‌شوند در شرایط مشابه شعله‌ور می‌شوند.

دوچرخه الکتریکی

در توضیحاتی که در سال 2022 توسط شرکت نانوتک انرژی ذکر شد: این تکنولوژی به خاطر الکترولیت‌های غیر قابل اشتعالی که توسط شرکت آنها ابداع و به بهره‌برداری رسیده، تکامل یافته است. همچنین این باتری قادر است تا در دماهای کنترل نشده و شدید از منفی 40 درجه سانتی‌گراد تا مثبت 50 درجه سانتی‌گراد به فعالیت خود ادامه دهد.

از آنجایی که این باتری به صورت فست شارژ تک سلولی کیسه‌ای (pouch cell battery) طراحی شده است دارای وزن و حجم کمتر نسبت به باتری‌های لیتیوم یون معمول بوده در حالی که چگالی شارژ آنها مشابه باتری‌های لیتیوم یون معمول است، و این بدین معنی است که با پیشرفت این تکنولوژی می‌توان به دامنه‌های شارژی گسترده‌تر و طی مسافت‌های طولانی‌تر در دوچرخه ‌الکتریکی‌های رسید.

محتوای جدول