تلفن تماس: 22 14 42 35 - 051

درباره ما

درباره ما: بینا باتری نوین پردازان

مجموعه بینا باتری نوین پردازان از سال 1386 فعالیت خود را با برند انحصاری SESCO در زمینه صادرات و واردات، مشاوره، خرید و فروش انواع باتری‌های UPS و موتورسیکلت آغاز کرد و راه پرفراز و نشیب رشد و پیشرفت در این عرصه را به منظور کسب تجربه و خدمت به پیشرفت تکنولوژی در کشور با همراهی مدیران و متخصصین علوم فناوری اطلاعات، الکترونیک و ارتباطات پیموده است.
با توجه به کسب موفقیت‌ها و دریافت بازخوردهای مثبت از سوی مشتریان، مصمم برآن شدند به جهت گسترش حضور در بازار با هدف بهبود ارائه خدمات به مشتریان در حوزه تولید باتری‌های UPS و موتورسیکلت شرکت بینا باتری نوین پردازان را تاسیس نمایند.
شرکت بینا باتری نوین پردازان فعالیت خود در زمینه تولید انواع باتری‌های UPS و استارتر موتوری را مطابق با استانداردهای بین‌المللی آغاز نموده و در همین راستا به همت مدیران سرآمد خود موفق به کسب استاندارهای ملی 6197 و 4280 و استاندارد بین‌المللی ISO9001 شده است.
این شرکت در زمینی به مساحت و زیربنای تولیدی، رفاهی و اداری بیش از 20000 متر مربع با هدف تولید اولیه یک میلیون باتری در سال تاسیس گردیده و با استفاده از دستگاه‌های تمام اتوماتیک و بهره‌مندی از دانش و تکنولوژی روز دنیا و همچنین استفاده از دانش، تجربه و تخصص نیروهای خود، کیفیت را سرلوحه تولیدات خود قرار داده است.

شرکت بینا باتری نوین پردازان به جهت بهره‌گیری از آخرین اطلاعات و دانش روز جهانی با متخصصان مجرب و مراکز مختلف دانشگاهی اعم از دانشگاه فردوسی با هدف تحقیق و توسعه در زمینه تولید انواع باتری‌ها به طور پیوسته در تعامل بوده که در این زمینه موفق به همکاری با ارگان‌های مختلف اعم از بانک‌ها، بیمارستان‌ها، سازمان فناوری اطلاعات، سازمان تامین اجتماعی، شهرداری و … شده است.

درباره ما و اهداف آینده آن